Merkezimizde kendi yumurta veya spermi ile çocuk sahibi olamayan kişilere yardımcı oluyoruz.  Başvuru süreçleri aşağıda anlatılmaktadır..

YUMURTA DONASYONU: Eğer problem bayanda ise  Kıbrıs’taki merkezimizde bayanın fiziki özelliklerine benzeyen sağlıklı bir bayandan alınan yumurtalar tüp bebek yöntemi ile laboratuarda erkekten alınan spermler ile döllenmekte, oluşan embryolar 3 gün sonra eşinizin rahmine yerleştirilmektedir. Tedavi için 6 gün merkezimizde kalıyorsunuz.  Biz tüm organizasyonu yapıyoruz ve size yardımcı oluyoruz. Siz karar verdikten sonra merkezimiz özelliklerinize uyan ( kan grubu, saç ve göz rengi, boy, vs) donörün ne zaman yumurta verebileceğini belirliyor. Ortalama 1 ay içerisinde sizi gönderiyoruz. Gideceğiniz tarih belli olunca, o tarihten 2 hafta önce rahimi kalınlaştırmak için hazırlık tedavisine başlanacak. Bu tedavi sizi takip eden doktorunuz tarafından bulunduğunuz ilde Türkiye’de yapılacak.

SPERM DONASYONU: Eğer problem erkekte ise  merkezimizde Danimarka’daki Cryos sperm bankasından erkeğin fiziki özelliklerine uyan ( kan grubu, saç rengi, göz rengi, boy, kilo, ten rengi ) spermler kullanılmaktadır. Tedaviye iş durumunuza göre sizin için uygun olan aydaki bayanın adetinin 3. günü başlanıp ortalama 10 gün sürecek yumurta gelişim tedavisi ( indüksiyon ) ise Türkiye’de yapılacak. Yumurta toplama işlemi ( OPU ) ise merkezimizde yapılacaktır.  Tüm işlemler profosyonelce ve konusuna çok iyi bilen bir ekip tarafından yapılmaktadır.. Merkezimizde kalış süreniz 6 gündür. Her türlü ihtiyacınız tarafımızdan organize edilmektedir.

EMBRİYO DONASYONU: Eğer problem her erkekte hemde bayanda ise o zaman embryo transferi yapılacaktır. Yani hem bayan donör hemde sperm bankası kullanılacaktır.  Embryo donasyonunda merkezimizde toplam  kalış süreniz 3 gündür.

CİNSİYET BELİRLEME – PGT: Bayanın adetinin 3 .günü başlanıp ortalama 10 gün sürecek yumurta gelişim tedavisi ( indüksiyon ) Türkiye’de yapılacaktır. Yumurta toplama işlemi ( OPU ) ise  merkezimizde  yapılacaktır. Merkezimizde kalış süreniz 6 gündür, ancak isterseniz yumurta toplama işkleminden sonra Türkiye’ye aynı gün dönebilir, 4 gün sonra transfer için tekrar gelebilirsiniz. Transfer sonrasında ise en az 1 gece konaklamanız uygun olacaktır..

GENEL BİLGİLER: Merkezimizde donörler ile tanışmıyorsunuz ancak isterseniz size yaş, meslek, vs gibi bilgilerini verebiliriz. Donörler tüm sağlık kontrollerinden geçirilmektedirler. Hastalarımıza 3 veya 4 embryo transfer edilecektir.. Başvuru yaptıktan sonra ortalama 1 ay içerisinde sizi gönderebiliyoruz. Başarı oranı % 70-80 civarındadır ama belki sizin şansınız daha az veya daha yüksektir. Başarıyı etkileyen birçok faktör vardır. Bunların başında sperm kalitesi, alınan yumurta ile spermin reaksiyonu, rahimin iyi hazırlanması gibi.. önemli olan sizin var olan şansınızın en iyi bir şekilde değerlendirilmesidir ki bu da merkezimizde yapılacaktır. Daha ayrıntılı bilgi için Dr. Murat Vural’a 0532 3545334 ve 0212 2412907 nolu numaralardan ulaşabilirsiniz.

ULAŞIM ve KONAKLAMA DETAYLARI:  Başvurunuz kesinleştikten sonra planlanan tedavi takviminize göre uçak biletleriniz, konaklama yapacağınız oteliniz ( sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dahil ), alan-otel-hastane transferleriniz tarafımızdan organize edilecektir. Tüm bu masraflar bir paket fiyat içerisinde toplanmıştır.. Tedavi türünüze göre paket fiyatlarımızı bizi arayıp öğrenebilirsiniz.

TEL:  0 212 2412907 – 0 532 3545334 – 0 539 5573330